Specjalizujemy się w doradztwie strategicznym i operacyjnym

Kim jesteśmy


MasConsulting tworzą eksperci z dużym doświadczeniem w prowadzeniu projektów z zakresu Doradztwa Strategicznego oraz Zarządzania Kapitałem Ludzkim, posiadający wiedzę i długoletnie doświadczenie zdobyte w renomowanych firmach konsultingowych, finansowych, technologicznych w Polsce i zagranicą. Współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin nauki takich jak psychologia biznesu, ekonomia, social innovation. Doświadczony i kompetentny zespół współpracowników pozwala nam świadczyć usługi o najwyższym standardzie.

We współpracy z naszymi Klientami szczególnie ważne jest dla nas zbudowanie relacji opartych na wzajemnym zaufaniu i dobrej komunikacji. Dzięki indywidualnemu podejściu wdrażamy projekty dostosowane do potrzeb firmy oraz oczekiwań zmieniającego się rynku. Nasze autorskie rozwiązania są tworzone w oparciu o nowoczesne metodologie oraz dobre praktyki.

Od ponad 10 lat współpracujemy również ze Szkołą Główną Handlową, prowadząc badania naukowe i wykłady, seminaria oraz biorąc udział w konferencjach, które dostarczają nam dodatkowo niezwykle cennej wiedzy i innowacyjnego podejścia do testowania nowych rozwiązań dla naszych Klientów.

Nasze wartości


Nasi Klienci


Accord
Agito.pl
Ardagh Glass
Astra Zeneca
Baker Tilly
Bank Pocztowy
Bati Plus
Benefit Systems
Bosch
Castorama
Cembrit
Centrum Cyfrowe
Cisko
Energa
Ergo Hestia
Fundacja Kronenberga
Fundacja Nowoczesna Polska
Fundacja Panoptykon
Gestemp
Gother
Grupa Trip
ICPC
Idealia
Johnson & Johnson
LSSE
Lukullus
MaMa
Master Card
McKinsley Company
Microsoft
Partner Logistics
Pekao Leasing
PGE
Platige Image
Play
Poczta Polska
Point of View
Polpharma
Rockwool
SAS
Somfy
Techsoup
Temida
Trevica
Trust for Civil Society in Central and Eastern Europe
UKE
VIMED
Woloszański
WWF
Żywiec Zdrój

Referencje